Mega Rotana Turizm' e Hoş Geldiniz


previous arrow
next arrow
Slider

Faaliyet Alanlarımız

Konaklama Hizmetlerimiz

Türkiyenin neresinde arzu ederseniz sizlere en kaliteli ve en ekonomik konaklama hizmetini vermekteyiz. Siz sadece ihtiyacınızı söyleyin ve gerisini Megarotana ya bırakınız. Firmamız sizlere en uygun paketi hizmetinize sunacaktır. Ayrıca Tatil Köyü konaklama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Vip Ulaşım Hizmetlerimiz

Megarotana Tourism olarak havaalanından, otelden veya dilediğiniz herhangi bir lokasyondan siz sayın misafirlerimize VIP ulaşım hizmetini sunmaktayız. Sayın misafirlerimize ulaşım hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyarız. Bunun yanında araç kiralama hizmetimiz vardır.

Uçak Bileti Hizmetlermiz

Megarotana Tourism olarak siz sayın misafirlerimiz için en uygun ve ekonomik uçak biletlerini temin etmekteyiz. Paket dahilinde dilerseniz havaalanı ulaşım ve konaklama paketimizden bütün olarak yararlanma fırsatınız bulunmaktadır. Ayrıca Özel olarak tekli bilet hizmetimiz bulunuyor.

Tur Hizmetlerimiz

Siz sayın misafirlerimiz için hazırladığımız paket turlar veya sizlerin istekleri doğrultusunda üretebileceğimiz paket turlarda, Türkiyemizin ünlü, eğlenceli ve görmeye değer mekanlarını, turistlik beldelerini görebileceğiniz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tekne Turlarımız

Müzik ve folklor eşliğinde sahnelenen gece turu,boğaz turu,ada turu gibi turlarımız bulunmaktadır. Açık büfe ve mezeler mevcuttur. Üstelik turlarımızda gün boyu da müsaitlik bulunmaktadır.

Araç Kiralama Hizmetimiz

Türkiyede konaklamanız boyunca sürücülü ya da sürücüz araç kiralayabilirsiniz. Tatilinizin tadını çıkarmak için güzel bir seçimdir.

Akşam Yemeği Paketlerimiz

Türkiyenin en kaliteli restoranlarında, birbirinden lezzetli Türk yemeklerini ve dünya mutfağını tadabilirsiniz. İnanın, sadece bunun için bile yeniden ülkemize gelmek isteyeceksiniz.

Full Paketlerimiz

Full paketlerimiz içerisinde uçak bileti, transfer, otel rezervasyonu, gezi hizmetlerini barındırmaktadır. Yılın her döneminde müsaittir. Sizin için sağladığımız avantajlardan yararlanmak için bu makul paketleri denemelisiniz.

Türkiye tanıtım filmleri

Kuruluşumuz bir TÜRSAB üyesidir
Kuruluşumuz Bakanlığa Bağlıdır